FAQ - Často kladené otázky

Jak obnovím své heslo?

Na přihlašovací stránce klikněte na Zapomenuté heslo, zadejte e-mail spojený s vaším účtem a klikněte na Odeslat pokyny. E-mail s instrukcemi vám brzy přijde do schránky. V e-mailu s pokyny klikněte na Obnovit heslo a budete přesměrováni na výběr nového hesla, než budete přesměrováni na stránku katalogu.

Jak si změním heslo?

Po přihlášení ke svému účtu můžete změnit heslo kliknutím na Můj účet nebo Panel v horní navigační nabídce. Vyberte Heslo a aktualizujte heslo.

Jak aktualizuji své fakturační údaje?

Po přihlášení ke svému účtu můžete aktualizovat své fakturační údaje kliknutím na Můj účet nebo Panel v horní navigační nabídce. Vyberte možnost Fakturace a aktualizujte své fakturační údaje.

Jak zruším své opakované předplatné?

Jakmile se přihlásíte ke svému účtu, můžete zrušit své opakované předplatné kliknutím na Můj účet nebo Dashboard v horní navigační nabídce. Vyberte možnost Fakturace a ve spodní části stránky vyhledejte svůj plán předplatného. Klikněte na Změnit plán a Zrušit členství. Vaše členství bude zrušeno a váš přístup bude odebrán na konci aktuálního platebního období.

Moje kreditní karta je odmítnuta. proč tomu tak je?

Mnoho kreditních/debetních karet má omezení online nákupu. Pokud je vaše karta odmítnuta, kontaktujte společnost, která vydala vaši kreditní kartu, a sdělte jí, že nákup, který chcete provést, je platný. Některé kreditní/debetní karty také neumožňují opakované účtování předplatného, a proto mohou být zamítnuty.

Moje video se nepřehrává plynule. Jak to mohu opravit?

Přehrávání videa závisí na několika faktorech. Chcete-li zlepšit zážitek z přehrávání, ujistěte se, že máte rychlé a stabilní připojení k internetu. Doporučujeme používat nejnovější verzi prohlížeče Chrome, Firefox nebo Safari. U zastaralých zařízení a prohlížečů můžete zaznamenat problémy s přehráváním.

Mohu sledovat videa pomocí Chromecastu a AirPlay?

Ano! Chromecast i Airplay jsou kompatibilní s našimi stránkami.

Použití Chromecastu: Najděte ikonu Chromecastu v pravém dolním rohu videa, které chcete odeslat. Klikněte na ikonu a z vyskakovacího okna v prohlížeči vyberte správný Chromecast.

Použití AirPlay: Otevřete video na svém zařízení Apple a klikněte na ikonu AirPlay v levém dolním rohu.

Mohu sledovat videa na svém telefonu nebo tabletu bez použití aplikace?

Ano. Náš web se přizpůsobí prohlížečům v telefonech a tabletech, takže náš obsah můžete sledovat kdekoli!

Které prohlížeče jsou podporovány?

I když doporučujeme používat nejnovější verzi Google Chrome, podporujeme také prohlížeče Firefox a Safari vydané během posledních pěti let. Při používání zastaralého prohlížeče nebo jakékoli verze Internet Exploreru můžete zaznamenat problémy s přehráváním.

Potřebuji další pomoc

Pošlete nám prosím e-mail se svým celým jménem, e-mailem, který jste použili pro účet, a popisem problémů, se kterými se setkáváte, na adresu prague@studiobarre.cz a jeden z členů našeho týmu vám bude moci dále pomoci.